Tuesday, 22 September 2020

Postavitev majskega drevesa 2017

No Comments

Tako kot vsako leto smo tudi letos prisostvovali postavitvi majskega drevesa v organizaciji PGD Podova za krajane za krajane Podove, Brezule in vseh drugih, ki so želeli prisostvovat lepemu dogodku. Majsko drevo so postavljali v glavnem izurjeni člani PGD Podova in še nekateri krajani. Dogodek se je pričel kot je bilo napovedano 30.4.2017 ob 15:00 uri. Stekle so prvo okrasitve majskega drevesa, da bo stoječe drevo dajalo lep videz in popestritev gasilskemu društvu in krajema Podova – Brezula, kakor tudi celotni občini Rače-Fram.

Ko je bilo majsko drevo lepo okrašeno so stekle prve priprave na dvig. Dvigovalo se je lepo počasi in posebej se je skrbelo, da je dvig varen. Kot je to v navadi in krvi gasilcev, prvo poskrbijo za varnost in neogroženost udeležencev kakor tudi samih sebe. To se vidi tudi v galeriji, da je bilo za vse poskrbljeno.

Author: